Būkite apsaugoti su ESET

ESET – antivirusinė programa suderinama su įvairių platformų kompiuteriais, išmaniaisiais telefonais, planšetėmis ir failų serveriais.

ESET Endpoint Protection Standard – Kompleksinės apsaugos sprendimas organizacijos kompiuteriams, mobiliems įrenginiams ir failų serveriams

ESET Endpoint Protection Advanced – papildo ESET Endpoint Protection standart rinkinį Web control, ugniasienės ir Anti-spam technologijomis, kurios Jūsų įmonės tinklui bei darbo įrenginiams suteikia papildomą apsaugos sluoksnį nuo naujai pasirodančių kenkėjų ir duomenų vagystės.

Migravimas iš kitos antivirusinės programos – taikome  5 – 20 % nuolaidą, priklausomai nuo darbo vietų skaičiaus ir konkurento licencijos galiojimo.

Kainos nurodytos EUR be PVM:

ProduktasVartotojų skaičius1 m. nauja licencija2 m. nauja licencija1 m. licencijos atnaujinimas2 m. licencijos atnaujinimas
ESET Endpoint Protection Standard5-1023,5937,7417,7328,30
ESET Endpoint Protection Standard11-2520,0932,1515,1224,11
ESET Endpoint Protection Standard26-4917,7328,3911,8621,32
ESET Endpoint Protection Standard50-99916,5126,3912,4119,84
ESET Endpoint Protection Advanced5-1029,5347,2622,1935,47
ESET Endpoint Protection Advanced11-2525,1640,2818,8730,23
ESET Endpoint Protection Advanced26-4922,1935,4714,9026,66
ESET Endpoint Protection Advanced50-99920,6233,0215,4724,81
 
2020 © NECT LinkedIn & NECT